נומרולוגיה סינית

יישום פתרונות, לעזור לגורל שלך לעזור לך עם נומרולוגיה קבלית ונומרולוגיה סינית

"בלידתנו נתנו לנו הורינו שם, היקום נתן לנו מספר"…(לא ידוע)
"הנומרולוגיה היא עוד פן אחד מני רבים בהרמוניית היקום ובסינכרוניזציה של חוקי הטבע".
אז מה אומר מספר הבית שלך?
תאריך הלידה שלך? מספר הגורל שלך? כיצד תאריך הלידה בלוח הגרגוריאני יכול לגלות את מטרת חייך?
מהו הערך הנומרולוגי של השם שלך? עפ"י האלפבית הבבלי והקבלה היהודית לאותיות עבריות:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
א ב ג ד ה ו ז ח ט
י כ ל מ נ ס ע פ צ
ק ר ש ת

מה אומר מספר תעודת הזהות שלך?
מספר הרכב שלך?
מספר חשבון הבנק שלך?
מספר הסלולארי שלך?
מספר כרטיס האשראי שלך?
וכו' וכו' וכו'…………………………………………..

אינני מתמטיקאית  ולא מדענית, אינני פיסיקאית ובטח שלא פילוסופית…אבל אני מחוברת בכל נימיי ובתחושת וודאות לחוקי היקום, לתבניות ולדפוסים המסתוריים שבו ומרותקת למסורות , תרבויות ושיטות מיסטיות שונות , המנסות להתחקות אחר דפוסי יקום מסתוריים אלה.
פיתגורס היווני, שהיה ידוע כמתמטיקאי, לימד "שהמספר הוא במהות הכול" והוא קישר באורח מיסטי מספרים עם תכונות, גילה שקיים קשר בין רוח לחומר, והצביע על דפוסים מספריים המשמשים כצופנים לפענוח סודות אדם.
עוד לפניו, הבבלים, המצרים, ההינדואים במזרח, האיסיים וחכמי העולם הערבי, שלטו במשמעויותיהם הנעלמות של המספרים.
"למידת הנומרולוגיה ויישומה המעשי אינם סותרים כל אמונה דתית. הנומרולוגיה היא עוד פן אחד מני רבים בהרמוניית היקום ובסינכרוניזציה של חוקי הטבע. בני האדם מביאים על עצמם סבל על ידי אי ציות לחוקים פשוטים והגיוניים אלה. לו למדו איך להיות בהרמוניה עימם, היו משיגים אושר, בריאות והצלחה, במקום חלום בלתי אפשרי המהבהב להם מרחוק. אנשים אומרים שהטבע וה"גורל" אכזריים, לא הוגנים ולא צודקים, אך הם מסרבים להקדיש את הזמן ותשומת הלב הדרושים כדי ללמוד באיזה כיוון נעים כוחות עצומים אלה" – לינדה גודמן.
הנומרולוגיה הסינית מרתקת ומורכבת. היא עוסקת החל ממספר הגורל האישי שלך – מספר הקואה – עפ"י תאריך הלידה שלך, עבור למיקום שלה ביקום והמשמעות של זה, עבור למספר של חודש הלידה , מערכות היחסים ביניהם ועוד ועוד.
בנוסף יש נומרולוגיה סינית המושתתת על ספר האי-צ'ינג, המדברת על 10000 צירופים ביקום , במבנה שונה מהמקובל: ערך של קבוצות של 4 מספרים המתורגם לקבוצה של 3 מספרים עם משמעות קבועה.
אז אחת הדרכים לעזור לגורל שלך לעזור לך, היא לבדוק האם המספרים שמקיפים אותך מבורכים ומיטיבים עימך ולא לפחד לשנות את מה שניתן ואפשר לשנות, כמו מספר בית, מספר טלפון סלולארי, מספר חשבון הבנק, מספר הרכב ועוד ועוד.

לשרותכם בבחירת מספרים חיוביים,

רונית לב