סוגי מזל

3 סוגי מזל​

האם תהית מדוע לאנשים מסוימים יש המון מזל?
מדוע אנשים מסוימים נולדו כה ברי מזל והדברים בחייהם מגיעים להם בקלות וללא מאמץ בזמן שאחרים צריכים לעבוד קשה כדי להשיג מעט?
מדוע תיקוני פאנג שואי עושים פלאים עבור חלק מהאנשים ופחות עבור אחרים?
התשובה בעצם מאד פשוטה. המזל כמו שאנו מכירים אותו מורכב מ-3 חלקים:
מזל שמים, מזל אדם, מזל אדמה.

​מזל שמים

קבוע מראש. לא ניתן לשינוי. מזל שמים יקבע מתי אתה נולד, המיקום שבו אתה נולד ולאיזו משפחה.
ז"א, שבמידה מסוימת, חיינו נקבעים על ידי היום, הזמן והמקום בו נולדנו, אם אנחנו אוהבים את זה ואם לאו.
ההורים שלנו והארץ בה נולדנו ישפיעו על איכות חיינו. את החוזקות והחולשות המולדות שלנו, תכונות האופי והאישיות –ניתן לגלות באמצעות אסטרולוגית 4 עמודי הגורל כמו גם האפשרות לחיזוי הגורל.
ה"מצב" של המזל שלנו ישפיע על מהלך חיינו ואיכותם בנקודת זמן מסוימת ולא יהיה אותו דבר לאורך כל חיינו.

מזל אדם

​נוצר על ידי ההתנהגות שלנו, על ידי הגישה שלנו לחיים, כמו גם הבחירות שאנו עושים במהלך המסע של חיינו.
שלא יהיה שום ספק – מאמציו של האדם יכולים להשפיע נחרצות על גורלו ואיכות חייו! הרבה אנשים מרקע עני ונחשל הצליחו לסובב ב-180 מעלות את חייהם בזכות מאמציהם , עבודתם הקשה וגישתם החיובית לחיים.
יש הרבה סיפורים על מצליחנים שהצליחו למרות נקודת הפתיחה החלשה שלהם ולעומתם סיפורים על "גאונים" מתוסכלים שלא הצליחו לממש את גאוניותם., למרות שהיו להם את כל היתרונות הנדרשים…
המסקנה הנחרצת היא:
אפילו אם מפת 4 עמודי הגורל אינה מצביעה על כמות מדהימה של מזל..אל תתייאש מכיוון שאתה עדיין יכול לשפר את מזלך הכללי באמצעות שימוש ביישומי הפאנג שואי בסביבת חייך והפאנג שואי הפנימי על ידי שיפור התנהלותך וגישתך לחיים.

​מזל אדמה

​מתייחס לסוג המזל שמושפע על ידי סביבת חיינו.
ברור שלא נהיה מסוגלים לעשות שינויים רדיקאליים לטופוגרפיה של הסביבה…לא נוכל ליצור הר ו/או אגם וכו'.
בהקשר רחב יותר של הדברים, אנחנו יכולים לכלול את המצב הסוציאלי, פוליטי וכלכלי של האזור או הארץ בה אנו חיים כמשפיעים על איכות חיינו. הרווחה של ישראל לעומת הלכלוך והעוני של הודו למשל… כך שלמרות שאת הנתונים הגדולים האלה שמשפיעים על איכות חיינו אין באפשרותנו לשנות, ועדיין מי שגר בטופוגרפיית שטח מטיבה נהנה יותר ממי שגר באזור עם טופוגרפיה קשה, עדיין נוכל להשפיע על מזל האדמה שלנו באמצעות טיפול פאנג שואי בביתנו. נעזור לצ' לזרום בחופשיות יותר בביתנו. נטפל בחסימות ונעשה את כל התיקונים הנדרשים – הדבר ללא ספק יעצים את מזלנו וישפר את מצבנו.